Společnost Limes

LIMES - NEJVĚTŠÍ VÝROBCE SKLENÍKŮ V ČR

Společnost Limes Litomyšl s.r.o. vznikla v roce 1991 a je vlastněna 3 společníky. Již od samého začátku se firma soustředí na výrobu vysoce kvalitných produktů z plechu a podle množství zákazníků se nám to stále daří.

Bez jakékoliv nadsázky, se dá napsat, že Limes skleníky stojí téměř v každém měště, obci nebo vsi v České republice.

Podívejte se na krátké video o firmě Limes


Kanceláře společnosti i provozovna se nachází v Němčicích u Litomyšle. Limes lpí na tradicích a věří, že dokáže ještě dlouhou dobu nabízet Limes zákazníkům originální český produkt.

LIMES, TO NEJSOU JEN SKLENÍKY

V nabídce Limes naleznete také variabilní kompostéry, praktické pěstební stoly a vysoké záhony, odolná pařeniště apod.

LIMES V EVROPĚ

Limes produkty si našly cestu k tisícům spokojených zákazníků z celé Evropy a jejich kvalita byla mnohokrát oceněna jak odbornou kritikou, tak širokou veřejností. Zboží pravidelně dodáváme do Německa, Rakouska, Švédska, Slovenska atd.

VÝHODY LIMES SKLENÍKŮ

  • Májí zpracovány pevnostní analýzy konstrukce skleníků, které splňují - zatížení sněhem na 1m2 pro IV sněhovou oblast s= 1,5 kn/m2 (cca 150kg/m2) a základní tlak větru v rovné krajině odpovídající rychlosti větru 120 km/h.
  • Všechny výrobky jsou pod stálou kontrolou vstupních materiálů a pracovních postupů. Expedovány jsou pouze produkty, u kterých proběhla manuální kontrola Limes zaměstnanců.
  • Jsou také držiteli certifikátu AAA Hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti od společnosti BISNODE Česká republika. Certifikát potvrzuje, že jeho držitelé přínosně nakládají se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby.
  • Společnost Limes je držitelem certifikátu podle normy ČSN EN ISO 9001:2016. Od konce roku 2009 jsme držiteli certifikátu ČESKÝ VÝROBEK.

 

POVINNÁ PUBLICITA

Společnost Limes se zapojila do programu Úspory energie. Cílem projektu je nákup energeticky úspornějšího zařízení: náhrada výrobních strojů laserem, výměna osvětlení, modernizace odsávání vzduchu, modernizace kompresorovny. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Společnost Limes se účastnila v letech 2016 a 2018 výstavy GAFA v Kolíně na Rýnem, s cílem navázat dlouhodobé kontakty s novými partnery v zahraničí. Tento projekt byl financován za podpory Evropské unie.

Zdroj Limes.cz