Skleníky Primus řada J

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Skleníky Limes - záruka kvality! Na konstrukci našich skleníků poskytujeme smluvní prodlouženou záruku 10 let 

POPIS

Konstrukce z žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm (jeklové výztuhy 30 x 30 mm o síle 3 mm) s rozptylovým sklem o síle 4 mm v základním provedení (možnost i polykarbonátové výplně). Tento skleník je díky kompaktním rozměrům vhodný i do menších zahrádek. Boční stěny jsou téměř svislé.

Díky širokým dveřím pohodlně projdete do skleníku i s rozměrnými předměty. To jistě uvítáte nejen při jarních přípravách sadby, ale i během léta a podzimu při sklizni. Součástí balení jsou i praktické držpáky pro zhotovení polic.

Konstrukci lze opatřit kvalitním vypalovaným lakem s UV stabilizací. Odstín je na Vás, my Vám nabízíme šest základních odstínů za výhodnější cenu viz konfigurátor.

SOUČÁST BALENÍ

  • rozptylové sklo o síle  4 mm,
  • nerezový spojovací materiál,
  • gumová lemovka,
  • horizontálně dělené dveře,
  • konstrukce polic (viz *poznámka níže),
  • háčky pro vyvazování rostlin,
  • zámek pro uzamčení dveří,
  • zadní čelo skleníku je vybaveno lamelovými okny s automatickými otevírači (pokud si skleník objednáte s dveřmi v obou čelech, tato okna strácejí význam a nejsou součástí dodávky).

*Poznámka: Výplň polic je možné zajistit si samostatně, nebo zakoupit u nás viz níže. Skleník je připraven na instalaci pěstebních stolů o šíři 60 cm a délce 1,5 m, v konfigurátoru je třeba upřesnit pouze zvolenou výplň a počet stolů. Jako výplň těchto stolů a polic se používá buď dřevěný rošt, nebo kalené sklo. Výběr možných dopňků je možné provést v konfigurátoru.

ILUSTRAČNÍ MONTÁŽNÍ VIDEO SKLENÍKU LIMES PRIMUS M6

Video je ilustrační, jedná se o montáž skleníku Primus M6, nikoliv J3. Nicméně si díky němu dokážete představit náročnost montáže skleníku Primus.

MOŽNOSTI KONFIGURACE

Skleník je připraven k použití již v základním provedení,  napište nám a my skleník upravíme dle vašich požadavků.

Barva: Nabízíme Vám šest základních barev ze vzorníku RAL. Tyto odstíny jsou součástí ceny skleníku. Pokud požadujete jakýkoli jiný odstín dle RAL vzorníku, bude cena navýšena viz konfigurátor.

Výplň: V základním provedení je použito rozptylové sklo o síle 4 mm. Za příplatek lze použít čiré sklo. Skla je možné objednat i v kalené verzi (sklo je 5x pevnější a v případě rozbití se dělí na malé kousky). Další možností je značkový čtyřstěnný polykarbonát o síle 8 mm se zatavenými komůrkami. Výplň můžete specifikovat v konfigurátoru.

Dveře: Dvoukřídlové pantové dveře o šíři 105 cm a výšce 170 cm; pravé křídlo je výškově dělené, což lze s výhodou použít pro zefektivnění větrání. Díky širokým dveřím pohodlně projdete do skleníku i s rozměnými předměty. Jistě to uvítáte nejen při vyvážení hlíny, ale i zjara, když budete chtít do skleníku zanést truhlíky s pelargoniemi nebo velké lísky se sadbou. Dveře lze objednat i do zadního čela skleníku. Velký přínos pro zvýšení komfortu ve skleníku přinášejí prodloužené dveře. Díky nim získá Váš nový skleník zcela jiné rozměry. Tyto dveře vyžadují specifickou úpravu základu viz záložka dokumenty. Výše popsané lze objednat v konfigurátoru výše.

Okna:  Střešní okna  jsou v základní ceně na ruční otvírání, v konfigurátoru je lze dovybavit automatickými otvírači. V konfigurátoru je možné objednat více oken a boční žaluziové okno.

Gumová lemovka: Je součástí základního provedení, v balení na celý skleník v ceně.

Police a pěstební stoly: V základní ceně tohoto skleníku je konstrukce polic po obou stranách. Konstrukce polic je umístěna ve výšce cca 110 cm, délka konstrukce je cca 150 cm a hloubka 30 cm. V konfigurátoru tak objednáváte pouze výplň. Na výběr je kalené sklo, nebo dřevěný rošt. Dřevěný rošt je pevnější, více ale stíní. Police lze snadno demontovat v případě, že je v pozdější době nevyužijete. Pěstební stoly lze objednat v modulech o délce cca 150 cm a hloubce cca 60 cm, a pouze jako komplet včetně výplně. Na výběr je opět sklo, nebo dřevěný rošt. Pěsterní stoly slouží pro rozpěstování sadby a k usnadnění práce se sadbou. Protože jsou stoly umístěny ve výšce cca 70 cm, a mohly by v pozdějším období stínit rostlinám, lze stoly opět demontovat v případě jejich nevyužití v pozdější době.