Doplňky a příslušenství

barevné lakování konstrukce

Základní barvy: 1. signální červená (RAL 3001), 2. mechově zelená (RAL 6005), 3. jedlově zelená (RAL 6009), 4. antracit šedá (RAL 7016), 5. čokoládově hnědá (RAL 8017), 6. signální bílá (RAL 9003)

 

Automatický otvírač oken

Automatický otevírač POV je nepostradatelný pomocník, pokud potřebujete skleník, zejména v letních měsících, dostatečně ventilovat. Zaručí, že se rostliny nepřehřejí a "neshodí" nasazené plody. Reaguje poměrně rychle na změnu teploty. Díky parafínové náplni a odlehčené konstrukci můžeme garantovat dlouhou životnost a funkčnost. Je určen pro všechny skleníky typu Variant. Nosnost 10 kg, otevření cca 20 cm.

1 207 Kč

 

OKAP

Okap je určen na odvod dešťové vody ze střechy do nádoby na zalévaní ap. Okap je vybaven svodem a plastovou hadicí o délce 1,5 m pro ideální odvod vody do nádoby na zalévání. 

od 917 Kč

 

Hřebenová dekorace

Ozdobná hřebenová lišta pro skleníky Variant, díky které dostane Váš skleník neotřelý vzhled.

od 772 Kč

 

Boční okno

Boční okno včetně automatického otevírače. Ve spojení se střešními okny zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu a vyvětrání skleníku. Chladný vzduch přicházející bočním oknem dovolí rychlejší odchod teplého vzduchu střešními okny. Nedochází k ochlazování kořenů rostlin, jako při větrání dveřmi. Dle odborníků tak lze zajistit až o 15 % vyšší úrodu. 

1 943 Kč